e-dokument

e-podpis

e-doręczenia

e-urząd

e-obieg

Rewolucja Cyfrowa XXI wieku doprowadziła do powstania społeczeństwa cyfrowego oraz do wprowadzenia m.in. e-dokumentów w miejsce dokumentów papierowych oraz e-doręczeń w miejsce tradycyjnych doręczeń pocztowych. To sprawia, że tradycyjne urzędy muszą przekształcić się w tzw. e-urzędy, których funkcjonowanie jest oparte o system do Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (e-obieg).

Kim jesteśmy ?

Nasza firma już od ponad dekady zajmuje się digitalizacją dokumentów, cyfryzacją procesów, a w szczególności systemami do Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją dla jednostek samorządu terytorialnego. Doświadczenie, ciekawość i kreatywność motywują nas dotworzenia nowoczesnego oprogramowania dla tych wszystkich samorządów, które już dzisiaj chcą przygotować się do nadchodzących zmian.

Co oferujemy?

Nasze aplikacje wspierają kluczowe aktywności każdego urzędu, do których zaliczamy m.in. :
Z aplikacją Magistrat wszystkie prace związane z rejestracją, dekretowaniem, tworzeniem, podpisywaniem i wysyłką pism wykonasz w jednym programie.

Zaletą integracji i obsługi całego procesu opracowania pism w jednej aplikacji, jest zmniejszenie ilości pracy na każdym etapie. Nie trzeba wypełniać metryk, zapisywać plików na dysku, wczytywać plików do aplikacji, czy ich ręcznie porządkować. Z Magistratem skupiasz się na pracy merytorycznej, a o resztę dba aplikacja.
1

Magistrat EZD (e-obieg)

Tworzenie, podpisywanie oraz elektroniczne doręczanie pism urzędowych

2

Elektroniczne Biuro Mieszkańca (EBM)

Elektroniczna komunikacja mieszkańców z urzędem

3

Magistrat Poczta Samorządowa

Odbieranie i wysyłanie dokumentów elektronicznych (email, ePUAP, PEF, EBM)

4

Magistrat Legislator

Tworzenie i publikowanie aktów prawa miejscowego

5

Magistrat Biuro Rady

Przygotowywanie, prowadzenie i transmisja obrad sesji rady gminy (w tym e-obrad)

6

Magistrat Budżetowanie

Zarządzanie i kontrola wydatków budżetowych przez pracowników urzędu

Zapraszamy na prezentację

Magistrat EZD

Zobacz prezentację

Poczta Samorządowa

Zobacz prezentację

Zaufane rozwiązania

Nasze aplikacje pomagają w codziennej pracy urzędów każdej wielkości. Dostarczamy rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej gminy.